Gdzie kupić Androgel – Testogel online?

  •   Kupuj leki online
  •   Uzyskaj receptę lekarską potwierdzoną przez lekarzy
  •   Zyskaj 24-godzinną dostawę do domu

Co trzeba wiedzieć przed zakupem Androgel online w Polsce? Testosteron jest zawarty w tym żelu leczniczym. Mężczyźni, którzy nie są w stanie wytworzyć wystarczającej ilości testosteronu, mogą go przyjmować w celu uzupełnienia brakujących hormonów (na przykład z powodu hipogonadyzmu). Lek ten pomaga organizmowi przywrócić normalny poziom testosteronu, dostając się do krwiobiegu poprzez wchłanianie przez skórę.

Testosteron przyczynia się do rozwoju i utrzymania męskich cech w organizmie, takich jak głęboki głos i wzrost włosów. Zależą od niego naturalne zdolności seksualne i pożądanie, a także wspiera zdrowie kości i zapobiega marnowaniu mięśni. Kobiety nie powinny przyjmować tego leku.

Co robić

Zanim kupisz Androgel bez recepty w Polsce i za każdym razem, gdy otrzymasz uzupełnienie, przeczytaj instrukcję stosowania leku oraz, jeśli jest dostępna, ulotkę informacyjną dla pacjenta, którą otrzymałeś od farmaceuty. W razie jakichkolwiek pytań należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Istnieje kilka produktów do pielęgnacji skóry na bazie testosteronu. Niekoniecznie mają one takie same działanie, a poziom testosteronu może się różnić. Należy dokładnie zapoznać się z instrukcją dawkowania każdego produktu. Nigdy nie należy zmieniać produktów bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Należy nauczyć się jak ustawić pompkę do żelu przed jej użyciem, jeśli zamierza się to zrobić. Ten lek może być pompowany bezpośrednio na dłoń lub w miejsce, gdzie ma być zastosowany. Należy zapytać farmaceutę, jeśli nie jest się pewnym, jak używać pompki.

Raz dziennie rano lub zgodnie z zaleceniami lekarza, należy stosować lek zgodnie z zaleceniami na czystą, suchą skórę na ramionach i górnej części ramion. Lek należy stosować tylko w miejscach, które byłyby zakryte przez koszulkę z krótkim rękawem. Niektóre z tych marek leków mogą być również stosowane na obszar żołądka (brzuch). Sprawdź wskazówki na swoim produkcie lub zapytaj farmaceutę, czy możesz zastosować swoją markę na brzuch. Nie należy stosować tego leku na zapaloną lub uszkodzoną skórę. Nie należy stosować tego leku na narządy płciowe (penis lub moszna). Nie należy pozwalać innym osobom na podawanie tego leku.

Stan zdrowia pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych i odpowiedź na leczenie są czynnikami wpływającymi na ustalenie dawki.

Aby zmniejszyć ryzyko niezamierzonego przekazania tego leku innym osobom, po jego użyciu należy dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Przed założeniem opatrunku należy odczekać kilka minut, aby miejsce aplikacji wyschło. Pamiętaj, aby przykryć miejsce aplikacji ubraniem (np. koszulką) przez cały czas, dopóki nie umyjesz tego miejsca dokładnie wodą z mydłem.

Odczekaj 2-5 godzin (2-5 godzin w zależności od marki) przed wzięciem prysznica lub pływaniem, aby dać lekowi czas na prawidłowe działanie. Aby uzyskać więcej informacji, należy zapoznać się z instrukcją producenta’lub porozmawiać z farmaceutą. Patrz w szczególności punkty dotyczące ostrzeżeń i środków ostrożności.

Aby uzyskać największą korzyść z tego leku, stosuj go często. Stosuj go o tej samej porze każdego dnia, aby wspomóc pamięć.

Niewłaściwe stosowanie lub nadużywanie testosteronu może prowadzić do niebezpiecznych działań niepożądanych, takich jak aberracyjne zachowania związane z poszukiwaniem narkotyków, choroby serca (w tym zawały serca), udar, choroby wątroby, problemy psychiczne/psychiczne oraz nieprawidłowy rozwój kości (u młodzieży).

Nie należy stosować tego leku inaczej niż zgodnie z zaleceniami i nigdy nie należy zwiększać dawki, częstotliwości lub czasu stosowania. Gdy testosteron jest stosowany nadmiernie lub nadużywany, po nagłym odstawieniu hormonu mogą wystąpić objawy odstawienia (takie jak zmęczenie, drażliwość i depresja). Objawy te mogą utrzymywać się przez tygodnie lub miesiące.

Negatywne skutki.

Może wystąpić trądzik, zaczerwienienie/obrzęk skóry, ból głowy, zawroty głowy, wypadanie włosów, bezsenność, ból głowy, nudności i wymioty. Należy jak najszybciej poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli którykolwiek z tych objawów niepożądanych utrzymuje się lub nasila.

Należy pamiętać, że lekarz przepisał ten lek, ponieważ uważa, że bardziej pomoże niż zaszkodzi. Wielu użytkowników tego leku zgłasza brak istotnych negatywnych skutków.

Powiedz lekarzowi natychmiast, jeśli czujesz poważne działania niepożądaneTe działania niepożądane mogą obejmować: ból lub powiększenie piersi, obrzęk (obrzęk stóp lub kostek), zwiększenie masy ciała, bardzo płytki oddech, trudności z oddawaniem moczu, osłabienie, zwiększone oddawanie moczu w nocy, zmiany stanu psychicznego lub emocjonalnego (takie jak depresja, pobudzenie lub wrogość), zmiana wielkości lub kształtu jąder, ból lub tkliwość jąder, ból brzucha lub żołądka, ciemny mocz.

Szukajcie natychmiastowej pomocy medycznej, jeśli wystąpią bardzo poważne działania niepożądane, takie jak szybki lub płytki oddech, ból w szczęce, lewym ramieniu, klatce piersiowej lub uchu, nietypowe pocenie się, dezorientacja, nagłe zawroty głowy lub omdlenie, trudności z mówieniem, osłabienie po jednej stronie ciała lub nagła zmiana widzenia.

U osób z cukrzycą, zwłaszcza tych na insulinie, testosteron może obniżać poziom cukru we krwi. Jeśli podczas stosowania tego leku wystąpi niskie stężenie cukru we krwi, należy być przygotowanym do radzenia sobie z nim. Niski poziom cukru we krwi może powodować drżenie, niepokój, szybkie bicie serca i pocenie się. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpią te objawy. Lekarz może wymagać zmiany leków na cukrzycę.

Mężczyźni powinni przestać kupować Androgel online w Polsce i natychmiast skonsultować się z lekarzem, jeśli mają niewygodną lub przedłużającą się erekcję, która trwa cztery godziny lub dłużej. W przeciwnym razie mogą rozwinąć się trwałe problemy.

Rzadko zdarza się, aby ten lek powodował bardzo ciężką reakcję alergiczną. Jednakże, jeśli wystąpią objawy poważnej reakcji niepożądanej, takie jak wysypka skórna, swędzenie lub obrzęk (szczególnie twarzy, języka lub gardła), silne zawroty głowy lub trudności w oddychaniu, należy natychmiast zwrócić się do lekarza.

Nie jest to pełna lista potencjalnych działań niepożądanych. Należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli wystąpią jakiekolwiek inne działania niepożądane niewymienione powyżej.

Przestrogi i ostrzeżenia

Powiedz lekarzowi lub farmaceucie, jeśli masz jakiekolwiek alergie przed zakupem Androgel bez recepty w Polsce, oprócz wszelkich innych alergii, które możesz mieć. Nieaktywne składniki tego produktu, w tym soja, mogą powodować reakcje alergiczne lub inne problemy. Porozmawiaj ze swoim farmaceutą, aby dowiedzieć się więcej.

Przed zastosowaniem tego leku należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o historii choroby, zwłaszcza o każdym z następujących stanów: rak piersi (u mężczyzn), problemy z wątrobą, problemy z nerkami, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu, choroby płuc, otyłość, trudności z oddychaniem podczas snu (bezdech), wysokie ciśnienie krwi, rak kości, zakrzepy krwi oraz problemy z prostatą (takie jak rak, powiększona prostata lub BPH) (np. w nodze, płucach).

Inne osoby mogą być narażone na działanie tego leku poprzez bezpośredni kontakt z miejscem aplikacji. Kobiety i dzieci nie powinny dotykać miejsca, w którym podano lek, jeśli jest ono nieczyste lub nieubrane. Należy najpierw dokładnie umyć miejsce podania leku wodą z mydłem, jeśli zamierza się mieć kontakt skóra do skóry z inną osobą. Kobiety i dzieci powinny natychmiast dokładnie umyć ten obszar ciała wodą z mydłem, jeśli mają kontakt z miejscem aplikacji.

Jeśli przypadkowo dostanie się ten lek do oczu, należy je natychmiast przepłukać czystą, ciepłą wodą. Jeśli potrzebna jest pomoc medyczna, zrobić to natychmiast.

Po przyjęciu tego leku możesz odczuwać zawroty głowy. Alkohol lub marihuana (konopie indyjskie) mogą nasilić zawroty głowy. Dopóki nie jest to bezpieczne, unikaj używania sprzętu, prowadzenia pojazdów lub robienia czegokolwiek innego, co wymaga czujności. Ogranicz spożycie alkoholu. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli używasz marihuany (konopi indyjskich).

Powiedz chirurgowi lub dentyście o wszystkich produktach, które stosujesz przed operacją (w tym o lekach na receptę, lekach bez recepty i produktach ziołowych).

Podczas stosowania tego leku u niektórych mężczyzn, zwłaszcza starszych, istnieje większe prawdopodobieństwo wystąpienia raka prostaty lub powiększenia gruczołu krokowego. Zanim zaczniesz kupować Androgel bez recepty w Polsce, lekarz powinien ocenić Twoje ryzyko wystąpienia problemów z prostatą.

Dzieci mogą być szczególnie narażone na negatywne skutki stosowania tego leku. U młodszych dzieci może on zaburzać rozwój kości. Należy regularnie monitorować wzrost dziecka.

Ten lek może wpływać na płodność u mężczyzn. Zapytaj swojego lekarza o więcej informacji.

Kobiety nie powinny kupować Androgelu online w Polsce. Żel testosteronowy zawarty w tym leku może powodować negatywne skutki u kobiet, które są mimowolnie narażone na jego działanie. Porozmawiaj z lekarzem i kobietą natychmiast, jeśli wykryjesz jakiekolwiek objawy, takie jak zmiany w owłosieniu ciała lub znaczny wzrost trądziku. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny mieć kontaktu z tym lekiem. Ten lek może być szkodliwy dla karmiącej lub nienarodzonego dziecka. Aby uzyskać więcej informacji, porozmawiaj z lekarzem.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od światła i wilgoci. Przechowywać z dala od otwartego ognia i łazienki. Stare opakowania po lekach należy wyrzucić do bezpiecznego pojemnika na odpady, a leki przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.

Jeśli nie podano inaczej, nie spłukiwać leków w toalecie ani nie wylewać ich do kanalizacji. Gdy produkt nie jest już potrzebny lub stracił ważność, należy go odpowiednio zutylizować. Należy skonsultować się z farmaceutą lub lokalnym przedsiębiorstwem zajmującym się gospodarką odpadami.

Interakcje leków.

Interakcje lekowe mogą zmienić sposób działania Twoich leków lub zwiększyć możliwość wystąpienia istotnych negatywnych działań niepożądanych. Nie wszystkie prawdopodobne interakcje lekowe są zawarte w tym tekście. Prowadź listę wszystkiego, co przyjmujesz, w tym produktów ziołowych, leków na receptę i leków bez recepty, i dostarczaj ją swojemu lekarzowi i farmaceucie. Nigdy nie rozpoczynaj, nie przerywaj ani nie zmieniaj dawki żadnego z leków bez zgody lekarza’.

Do leków, które mogą wchodzić w interakcje z tym lekiem należą leki przeciwzakrzepowe. (takie jak warfaryna). Ten lek może wpływać na wyniki kilku badań laboratoryjnych, szczególnie tych mierzących funkcję tarczycy i poziom kreatyniny, co może prowadzić do mylących wyników. Upewnij się, że Twoi lekarze i personel laboratorium wiedzą, że przyjmujesz ten lek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *